Firma


Technical Innovation  jest integratorem systemów informatycznych. Firma łączy doświadczenie i kompetencje z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Jej założyciele to osoby działające w branży IT i Teleco od niemalże 20 lat.

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług oraz rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarach obronności i bezpieczeństwa Państwa.

Nasze kompetencje pozwalają realizować najbardziej zaawansowane projekty teleinformatyczne dla sektora publicznego i komercyjnego.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania o charakterze „end to end”, zwłaszcza w obszarach:

Integrated Platform – tworzymy platformy przetwarzania danych, pracy grupowej oraz komunikacji
Data Protection & Business Continuity – dostarczamy usługi i rozwiązania, zapewniające ciągłość działania i bezpieczeństwo środowisk informatycznych
Virtualization – zapewniamy efektywne wykorzystanie zasobów sprzętowych i łatwość uruchamiania kolejnych usług
Workplace Solutions – rozwiązania zapewniające wsparcie pracy grupowej w oparciu o technologię Microsoft SharePoint
Outsourcing – wspieramy służby informatyczne i użytkowników oraz utrzymujemy systemy informatyczne
Cloud Services – zapewniamy wsparcie na każdym etapie cyklu życia usług w chmurze – od wejścia organizacji w usługę, poprzez projekt techniczny integracji rozwiązań w chmurze z rozwiązaniami lokalnymi, aż po wsparcie powdrożeniowe.

Tworzymy nowoczesne, wydajne, bezpieczne i optymalne rozwiązania.

Produkty i usługi Technical Innovation są oparte na światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami na rynku IT.

©2019 Copyright Technical Innovation sp. z o.o.

Created by Langano.pl

support