Systemy backup


Zadbaj o bezpieczeństwo danych w swoim środowisku informatycznym z pomocą urządzeń oraz systemu do Backup’u.

Bezpieczeństwo informacji

Każde przedsiębiorstwo musi kiedyś pomyśleć o bezpieczeństwie swoich informacji oraz danych niezbędnych do funkcjonowania usług dla swoich klientów. Zapobiegaj utracie danych w przypadku awarii urządzeń oraz innych nieprzewidzianych wypadków takich jak awaria instalacji elektrycznej, pożar, powódź oraz innych zdarzeń. Postaw na sprawdzony system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych i nie martw się już nigdy więcej o dostępność swoich informacji.

Scentralizowane zarządzanie

Systemy, które oferujemy posiadają w pełni scentralizowane zarządzanie oraz oparte są na automatyzacji działań. Oferują również zaawansowaną integrację z platformami wirtualizacyjnymi takimi jak VMware czy Hyper-V, przez co otrzymujemy zwiększoną wydajność dzięki szybszemu tworzeniu kopii zapasowych i odzyskiwaniu systemu w środowisku wirtualnym.

Chmura

Jeśli posiadasz lokalne środowisko rozwiązań do BackUp’u, możesz łatwo rozszerzyć dostępność zasobów o chmurę, aby uniknąć kosztów pracy związanych z budową infrastruktury zewnętrznej. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, lecz także zasoby ludzkie oraz czas.

©2019 Copyright Technical Innovation sp. z o.o.

Created by Langano.pl

support
Feedback