Biblioteki taśmowe


Rozwiązania bibliotek taśmowych pozwalają na bezpieczną i zoptymalizowaną archiwizację danych. Zapisane na taśmach dane są mniej narażone na uszkodzenie oraz odseparowane od ciągle zmieniających się danych, dzięki czemu pozostają bezpieczne i niezmienione przez długi czas.

Biblioteki taśmowe Quantum

Funkcjonalności bibliotek taśmowych umożliwiają bezpieczną i optymalną cenowo archiwizację danych. Zapisane na taśmach dane są mniej narażone na uszkodzenie oraz pozostają odseparowane od danych podlegającym zmianom, dzięki takiemu rozwiązaniu pozostają bezpieczne i niezmodyfikowane przez długi czas.

Urządzenia taśmowe są niezmiennie popularnym nośnikiem dla danych które przechowywane są przez naszych klientów w perspektywie długoterminowej. Rozwiązania bibliotek taśmowych pozwalają na tworzenie nieustrukturyzowanych archiwów elektronicznych. Do ciągłej popularności tych urządzeń przyczynia się w znacznym stopniu niski koszt, trwałość samych nośników, możliwość przenoszenia oraz zachowania danych w postaci Off-line (zabezpieczenie m.in. przed zagrożeniami typu np. ransomware).

©2019 Copyright Technical Innovation sp. z o.o.

Created by Langano.pl

support
Feedback