Ochrona przed APT oraz Malware


Nasze rozwiązanie wdraża analizę wycieku wrażliwych danych, zawartości pakietów sieciowych oraz rozkładanie sesji sieciowych na czynniki pierwsze, co skutkuje szczegółową analizą i wysokim współczynnikiem wykrywania niebezpieczeństw w sieci.

Niepożądane działania

Wdrożona usługa pozwala na wychwycenie niepożądanych działań w infrastrukturze sieciowej dzięki wykorzystaniu wszystkich danych z urządzeń sieciowych z protokołów NetFlow, sflow oraz IPFIX. Zaawansowanym mechanizmom współzależności pozwalają na wczesne wykrycie podejrzanych zachowań użytkowników oraz nietypowych zdarzeń urządzeń sieciowych odpowiedzialnych za funkcjonowanie Twojej sieci firmowej.

Analiza

Dodatkowo szczegółowa analiza zawartości pakietów internetowych pozwala na ochronę przed niebezpiecznymi dla Twojej infrastruktury sieciowej atakami typu Advanced Persistent Threat  (APT) , które charakteryzują się długofalowymi i ciężkimi do wykrycia działaniami, czy wykorzystaniu luki ZERO-DAY w celu zainstalowania na urządzeniach malware. Nasza usługa dostosuje się również do polityki bezpieczeństwa Twojej organizacji i zidentyfikuje aktywność użytkownika, połączenie lub aplikację, które są z nią sprzeczne.

©2019 Copyright Technical Innovation sp. z o.o.

Created by Langano.pl

support
Feedback