Serwery i systemy


Oferujemy usługi w zakresie rozwoju i zwiększenia efektywności biznesu, budowania dedykowanych systemów informatycznych zarówno w warstwie aplikacyjnej, jak i infrastrukturalnej. Wybieramy najbardziej dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania. Posiadamy unikalne kompetencje z wielu obszarów IT, nie uzależniamy się od jednego producenta i jednej technologii.

W środowisku IT istnieją dwa modele skalowania rozwiązań serwerowych i składowania danych: skalowanie pionowe (scale-up) i poziome (scale-out). Oto najważniejsze zagadnienia związane z tymi strategiami rozwoju.

Skalowalność jest jedną z ważniejszych cech dzisiejszej infrastruktury serwerowej IT i wynika to nie tylko ze wzrostu rozmiarów firm. Głównym zjawiskiem, które napędza rozwój IT w przedsiębiorstwach, jest radykalny wzrost ilości przetwarzanej informacji oraz nowe, lepsze narzędzia do jej obróbki. Aby uzyskać wymaganą efektywność ekonomiczną w dłuższej perspektywie, dzisiejsze IT nie jest od razu wymiarowane na docelową liczbę transakcji, aplikacji i przechowywanych danych, ale raczej wybiera się model rozwoju, w którym systemy są od początku projektowane pod kątem skalowalności. To znaczy, że mają się rozrastać wraz z powiększającymi się potrzebami.

 

 

Wymagające zasobów oprogramowanie biznesowe często potrzebuje solidnej warstwy sprzętowej niezawodnie współpracującej z warstwą aplikacyjną. Serwery są więc fundamentem dla środowiska IT. Muszą obsłużyć najważniejsze systemy odpowiadające za rozwój i funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W naszej aktualnej ofercie znajdują się serwery czołowych światowych producentów, takich jak: DellEMC, HPE, Lenovo, Fujitsu,  Huawei, Inspur

©2019 Copyright Technical Innovation sp. z o.o.

Created by Langano.pl

support
Feedback